përbërësit e ushqimit
Pajisjet dhe teknologjia e avancuar
 • ndërmarrje
 • rreth-pajisje
 • rreth-pajisje
 • Rreth-R&D
 • depo
ndërmarrje
rreth-pajisje
rreth-pajisje
Rreth-R&D
depo

Pse na zgjodhet ne?

 • I certifikuar
  prodhuesi

  Në përputhje me standardin e fabrikës GMP, certifikatat organike të BE-së, certifikatat organike të USDA, certifikatat FDA dhe certifikatat ISO9001.


 • përvojat e eksportit

  Demeter është eksportuar në 50 vende + në të gjithë botën që nga viti 2008.

 • E shkëlqyeshme
  Shërbimet

  1 orë Përgjigjuni, reagime 24-orëshe, shërbimi 7*24.

Klasifikim i produkteve

 • Ekstraktet e bimëve
  Ekstraktet e bimëve

  Ekstraktet e bimëve

  Relaksohuni dhe flini, rrit imunitetin, antioksidant, antimikrobik dhe antiviral, humbje peshe, shëndeti dhe kujtesa Brian, shëndeti i syve dhe shikimi, përmirësues për meshkuj dhe femra.
 • Përbërës ushqimesh
  Përbërës ushqimesh

  Përbërës ushqimesh

  Shtojca ushqyese, aminoacide, vitamina, minerale, fruta natyrale dhe pluhur perimesh, pigmente, ëmbëlsues, proteazë, probiotikë.
 • API
  API

  API

  Në përputhje me GMP Standard dhe ISO9001, pajisje të përparuara dhe teknologji, menaxhim të rreptë të prodhimeve, ekip të fortë studiues.
ikona_fundi

Produkte të nxehta

Skenar i aplikimit

 • Përbërësit kozmetikë

  Përbërësit kozmetikë

  Përbërës kozmetik Lënda e parë është 100% e natyrshme.Përdoret për zbardhjen, freckle dhe puçrrat, antioksidantin, anti-plakjen, exfoliating, pastroni, mbroni lëkurën etj.

 • Ekstrakte të bimëve

  Ekstrakte të bimëve

  Të gjitha ekstraktet e bimëve janë 100% natyrale.Përdoret gjerësisht në farmaceutikë, ushqim, shtesa shëndetësore, kozmetikë, pije, pigment natyror etj.

API

API

API
Përbërës ushqimesh

Përbërës ushqimesh

Përbërës ushqimesh
news_left_img

Qendra e Lajmeve

 • 28
  2024-02

  Cilat janë përdorimet e glutathione të reduktuar ...

  Pluhuri i reduktuar i Glutathione, i njohur gjithashtu si GSH, është një antioksidant i rëndësishëm i prodhuar natyrshëm në trup.Xi'an Demeter Biotech Co., Ltd. ka qenë e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin...

  Pamjelajme_pamje_më shumë
 • 27
  2024-02
  asdasd

  Cilat janë përfitimet e pluhurit melatonin?

  Pluhuri i melatoninës, i njohur gjithashtu si CAS 73-31-4, është një shtesë e përdorur zakonisht për të nxitur gjumin dhe trajtimin e çrregullimeve të gjumit.Është një hormon i prodhuar natyrshëm në trup dhe luan një rol kyç në rregullimin e...

  Pamjelajme_pamje_më shumë
 • 26
  2024-02

  Si një furnizues kryesor i ekstrakteve bimore, aditivëve ushqimorë, API-ve dhe përbërësve kozmetikë, Xi'an Demeter Biotech Co., Ltd. është krenare që ofron një sërë produktesh me cilësi të lartë, duke përfshirë natriumin hy...

  Pamjelajme_pamje_më shumë